Home
Online bezoekers: 2


Vandaag feliciteren wij:



Mareno Franssenspeler van D1 18 jaarStuur Mareno een berichtje
Romano Franssenspeler van C1 18 jaarStuur Romano een berichtje
Herman van Wesseloud lid 71 jaarStuur Herman een berichtje

Weekendprogramma + uitslagen

Gepost door Bestuur VVA (Bestuur) op vrijdag 09.12.2016 (11:00:09)

Zaterdag 10 december 2016
JAARLIJKSE WAFELACTIE JEUGD

VELD
Amstenrade JO19-1 – Born JO19-2 (comp.) afgelast wegens spelerstekort bij Born
Amstenrade JO17-1 - OVCS JO17-2 (comp.) vervallen wegens spelerstekort bij OVCS
Amstenrade JO15-1 VRIJ
Amstenrade JO15-2 VRIJ
Amstenrade JO13-1 - BSV Limburgia JO13-2 (beker) 8-0
Amstenrade JO13-2 – Weltania JO13-1 (comp.) 3-3
SVM JO11-1 - Amstenrade JO11-1 (beker) 3-1
Minor/Wijnandia JO11-2 - Amstenrade JO11-2 (beker) 5-0
Amstenrade JO11-3 - Geleen-Zuid JO11-5 (beker) 4-3
Amstenrade JO9-1 VRIJ
Amstenrade JO9-2 VRIJ
Amstenrade JO9-3 - Alfa Sport JO9-3 (beker) 1-0
Amstenrade JO7-1/2 VRIJ

ZAALVOETBAL
Sporthal In de Pollack, Oirsbeek
13.00 uur Amstenrade JO11-4 - Brunssum JO11-2
13.30 uur Amstenrade JO11-2 - Brunssum JO11-1
14.00 uur Amstenrade JO11-3 - Doenrade/RKDFC/Jabeek JO11-2
14.30 uur Amstenrade JO11-1 - Doenrade/RKDFC/Jabeek JO11-1

Sporthal `t Anker in Buchten
12.00 uur Born JO9-1 - Amstenrade JO9-1
11.30 uur Born JO9-3 - Amstenrade JO9-2
Amstenrade JO9-3 VRIJ
11.00 uur Born JO7-2 - Amstenrade JO7-2

Sporthal Munstergeleen
12.00 uur Amstenrade JO7-1 - SVM JO7-1
Lees meer


Programma zaterdag 3 en zondag 4 december 2016

Gepost door Jos Leunissen (Voorzitter Jeugdcommissie) op vrijdag 02.12.2016 (05:33:22)

ZONDAG 4 DECEMBER 2016
Amstenrade 1 – Abdissenbosch 1 1-1
Alfa Sport 2 – Amstenrade 2 AFGELAST
Groene Ster 5 - Amstenrade 3 3-0
Amstenrade 4 – Jabeek 2 AFGELAST
Trekvogels VR1 – Amstenrade VR1 3-1
Amstenrade VR2 – Brunssum VR1 AFGELAST

ZATERDAG 3 DECEMBER 2016
15.00 uur Amstenrade JO19-1 – Haslou JO19-1 3-6
Amstenrade JO17-1 VRIJ
Amstenrade JO15-1 VRIJ
Amstenrade JO15-2 – OVCS JO15-3 1-0
Alfa Sport JO13-2 – Amstenrade JO13-1 0-5
Amstenrade JO13-2 – Alfa Sport JO13-3 1-1
NEC’92 JO11-1 – Amstenrade JO11-1 5-3
Amstenrade JO11-2 – BSV Limburgia JO11-3 4-0 (Amstenrade JO11-2 kampioen!!Trainers, leiders, spe(e)l(st)ers, ouders en supporters, proficiat!)
Weltania JO11-2 – Amstenrade JO11-3 3-3
Rood Groen LVC'01 JO9-1 - Amstenrade JO9-1 1-0
Langeberg JO9-3 – Amstenrade JO9-2 0-1
Amstenrade JO9-3 – SVM JO9-2 0-1
Amstenrade JO7-1/2 VRIJ

Amstenrade Vets – RKHBS Vets AFGELAST


Wedstrijdprogramma!

Gepost door Bestuur VVA (Bestuur) op donderdag 24.11.2016 (18:05:11)

Zondag 27 november 2016
RKUVC 1 – Amstenrade 1 2-0
Amstenrade 2 – DVO 3 2-4
Amstenrade 3 - Schinveld 4 uitgesteld ovv Schinveld
Amstenrade 4 – Hulsberg 4 AFGELAST
Gelre VR1 – Amstenrade VR1 3-1
DESM VR1 – Amstenrade VR2 uitgesteld ovv DESM

Zaterdag 26 november 2016
SVM JO19-1 – Amstenrade JO19-1 3-1
Amstenrade JO17-1 – DVO JO17-4 1-0 Amstenrade JO17-1 kampioen, spelers, trainers. leiders, ouders en supporters proficiat!!!)
Amstenrade JO15-1 – Vaesrade JO15-1 13-0 Amstenrade JO15-1 kampioen, spe(e)l(st)ers, trainers. leiders, ouders en supporters proficiat!!!)
Sporting Sittard ‘13 JO15-1 – Amstenrade JO15-2 ovv Sporting Sittard ‘13 verplaatst naar 12 december aanvang 19.00 uur
Amstenrade JO13-1 – Haslou JO13-2 4-1 Amstenrade JO13-1 kampioen, spelers, trainers. leiders, ouders en supporters proficiat!!!)
Amstenrade JO13-2 VRIJ
Amstenrade JO11-1 – Groene Ster JO11-3 4-3
Schinveld JO11-3 – Amstenrade JO11-2 0-10
De Leeuw JO11-5 – Amstenrade JO11-3 0-7
Groene Ster JO9-3 - Amstenrade JO9-1 0-1
Amstenrade JO9-2 – Kerkrade-West JO9-6 1-0
Alfa Sport JO9-4 – Amstenrade JO9-3 1-0
Amstenrade JO7-1/2 – Spaubeek JO7-1/2 0-1

Amstenrade Vets - Schinveld Vets 0-6


programma zaterdag 19 en zondag 20 november 2016

Gepost door Jos Leunissen (Voorzitter Jeugdcommissie) op vrijdag 18.11.2016 (16:17:30)

ZONDAG 20 NOVEMBER 2016
Amstenrade 1 VRIJ
Amstenrade 2 VRIJ
Amstenrade 3 - Heksenberg 3 4-2
Amstenrade 4 - De Leeuw 5 2-1
Heksenberg VR1 - Amstenrade VR2 (beker) 3-4

ZATERDAG 19 NOVEMBER 2016
Amstenrade VR1 - VIOD VR1 (beker) 0-2

Amstenrade Vets - LHC Vets 2-1

SVE/Sittard JO19-1 – Amstenrade JO19-1 3-2
Amstenrade JO17-1 – De Leeuw O17-2 6-0
Amstenrade JO15-1 – Alfa Sport JO15-2 5-0
Doenrade/RKDFC/Jabeek JO15-2 – Amstenrade JO15-2 6-1
Sylvia JO13-1 – Amstenrade JO13-1 1-4
BSV Limburgia JO13-3 – Amstenrade JO13-2 1-1
Amstenrade JO11-1 – Hoensbroek JO11-3 11-0
EHC JO11-4 – Amstenrade JO11-2 0-6
Amstenrade JO11-3 - Voerendaal/RKSVB JO11-6 10-0
Hulsberg JO9-1- Amstenrade JO9-1 afgelast
UOW’02 JO9-3 – Amstenrade JO9-2 1-1
Amstenrade JO9-3 – Geleen-Zuid JO9-6 1-0
Amstenrade JO7-1/2 VRIJ


Wedstrijdprogramma!

Gepost door Bestuur VVA (Bestuur) op vrijdag 11.11.2016 (06:18:08)

Maandag 14 november 2016
Geleen-Zuid JO19-2 - Amstenrade JO19-1 4-2

Zondag 13 november 2016
Amstenrade 1 – KCC’13 1 3-3
Sittard 2 – Amstenrade 2 4-3
EHC 4 - Amstenrade 3 afgelast
RKDFC 3 – Amstenrade 4 5-4
Amstenrade VR1 – Bekkerveld VR1 1-0
Amstenrade VR2 – Baarlo VR1 4-2

Zaterdag 12 November 2016
Amstenrade JO19-1 VRIJ
Caesar JO17-3 – Amstenrade JO17-1 0-7
Amstenrade JO15-2 – Brunssum JO15-1 1-4
UOW’02 JO15-2 – Amstenrade JO15-1 1-7
De Leeuw JO13-2 – Amstenrade JO13-1 0-10
Amstenrade JO11-1 VRIJ
Amstenrade JO11-2 – Brunssum JO11-2 12-0
Amstenrade JO11-3 – Hulsberg JO11-3 1-8
UOW’02 JO13-4 – Amstenrade JO13-2 4-2
Amstenrade JO9-3 – Schinveld JO9-3 uitgesteld
Schaesberg JO9-5 – Amstenrade JO9-2 4-3, dus 1-0
Bekkerveld JO9-3 - Amstenrade JO9-1 2-3, dus 0-1
Doenrade/RKDFC/Jabeek JO7-1 – Amstenrade JO7-1/2 2-3, 2-3

Minor Vets - Amstenrade Vets 1-4

Woensdag 9 november 2016 (beker)
Amstenrade JO11-1 – OVCS JO11-2 4-1
Amstenrade JO15-1 – Langeberg JO15-1 15-0


Wedstrijdprogramma!

Gepost door Bestuur VVA (Bestuur) op vrijdag 04.11.2016 (17:07:47)

Woensdag 9 november 2016 (beker)
Amstenrade JO15-1 – Langeberg JO15-1 15-0
Amstenrade JO11-1 – OVCS JO11-2 4-1

Zondag 6 november 2016
Doenrade 1 – Amstenrade 1 1-0
Amstenrade 2 – Minor 3 1-4
RKDFC/Doenrade 4 - Amstenrade 3 5-1
Geleen-Zuid 4 – Amstenrade 4 1-4
Amstenrade VR1 – Nooit Gedacht VR1 1-0
Amstenrade VR2 vrij

Zaterdag 5 november 2016
Geleen-Zuid JO19-2 – Amstenrade JO19-1
verplaatst naar maandag 14 november 20.00 uur
Amstenrade JO17-1 – Doenrade/RKDFC/Jabeek JO17-3 3-0
Amstenrade JO15-1 – Groene Ster JO15-2 3-4
DVO JO15-4 – Amstenrade JO15-2 1-1
Amstenrade JO13-1 – RKHBS JO13-1 8-2
Amstenrade JO13-2 – EHC JO13-2 1-4
Amstenrade JO11-1 – EHC JO11-3 4-1
Doenrade/RKDFC/ Jabeek JO11-3 – Amstenrade JO11-2 0-3
BSV Limburgia JO11-4 – Amstenrade JO11-3 0-5
Amstenrade JO9-1 - RKHBS JO9-2 1-0
Amstenrade JO9-2 – Sylvia JO9-1
afgelast op verzoek van Sylvia
OVCS JO9-4 – Amstenrade JO9-3 0-1
Amstenrade JO7-1/2 – De Leeuw JO7-1 1-0

Nyswiller Vets - Amstenrade Vets 3-3


Bekerwedstrijd

Gepost door Bestuur VVA (Bestuur) op woensdag 02.11.2016 (15:34:48)

Woensdag 2 november 2016 (beker)
Sittard JO9-5 – Amstenrade JO9-2 0-1


uitslagen weekend 29 en 30 oktober 2016

Gepost door Jos Leunissen (Voorzitter Jeugdcommissie) op zondag 30.10.2016 (16:21:10)

Zondag 30 oktober 2016
Amstenrade 1 – Rimburg 1 4-1
SVM 2 – Amstenrade 2 4-0
Amstenrade 3 - Heksenberg 3 uitgesteld wegens spelerstekort bij Heksenberg
Amstenrade 4 – Passart-VKC 4 4-2
OVV’67 VR1 – Amstenrade VR1 1-3
Amstenrade VR2 – NWC VR1 4-0

Zaterdag 29 oktober 2016 (3e bekerwedstrijd)
Amstenrade JO19-1 – KVC Oranje JO19-1 0-3
Groene Ster JO17-2 – Amstenrade JO17-1 0-6
Amstenrade JO15-1 – Langeberg JO15-1 uitgesteld naar woensdag 9 november, 20.00 uur (onder voorbehoud)
Amstenrade JO15-2 – Groene Ster JO15-2 0-21
Amstenrade JO13-1 VRIJ
Sporting Sittard 13 JO13-1 – Amstenrade JO13-2 1-1
Amstenrade JO11-1 – OVCS JO11-2 uitgesteld naar woensdag 9 november, 18.30 uur (onder voorbehoud)
Amstenrade JO11-2 VRIJ
De Leeuw JO11-6 – Amstenrade JO11-3 0-6
Amstenrade JO9-1 – Groene Ster JO9-3 1-0
Sittard JO9-5 – Amstenrade JO9-2 uitgesteld naar woensdag 2 november, 18.30 uur
Amstenrade JO9-3 – EHC JO9-3 1-0
Amstenrade JO7-1/2 VRIJ

Amstenrade Vets – Eikenderveld Vets 4-1