Programma
Senioren | Junioren



Programma Senioren

Zaterdag 25 maart 2017
16.30 uur Weltania Vets - Amstenrade Vets

Zondag 26 maart 2017
14.30 uur Amstenrade 1 – SVA 1
14.30 uur Bavel VR1 – Amstenrade VR1
12.00 uur Amstenrade 3 - Passart/VKC 3
Amstenrade VR2 – Venlosche Boys VR2 uitgesteld op verzoek van Venlosche Boys
11.30 uur Roosteren 2 – Amstenrade 2
09.45 uur Amstenrade 4 – BSV Limburgia 5

Zaterdag 1 april 2017
17.00 uur Amstenrade Vets - Groene ster Vets

Zondag 2 april 2017
14.30 uur Rimburg 1 – Amstenrade 1
12.00 uur Amstenrade VR1 – OVV’67 VR1
10.00 uur Passart-VKC 4 – Amstenrade 4
10.00 uur NWC VR1 – Amstenrade VR2
09.45 uur Amstenrade 2 – SVM 2
09.30 uur Heksenberg 3 – Amstenrade 3

Zaterdag 8 april 2017
17.00 uur Amstenrade Vets - RKSVB Vets

Zondag 9 april 2017
14.30 uur Amstenrade 1 – Eikenderveld 1
12.00 uur Amstenrade 3 - Langeberg 5
12.15 uur Baronie VR1 – Amstenrade VR1
11.30 uur Sporting Sittard’13 2 – Amstenrade 2
09.45 uur Amstenrade 4 – Hoensbroek 4
Amstenrade VR2 VRIJ

Zaterdag 15 april 2017 (Paaszaterdag) Inhaal
18.00 uur Amstenrade 3 - Schinveld 4
Amstenrade 4 - EHC 3 verplaatst naar 14 mei
17.00 uur Amstenrade Vets - RKHBS Vets

Maandag 17 april 2017 (Paasmaandag) Inhaal
14.00 uur EHC 4 - Amstenrade 3
11.00 uur Jabeek 2 - Amstenrade 4
10.00 uur Amstenrade VR2 - Brunssum VR1

Zaterdag 22 april 2017
17.00 uur Amstenrade Vets - Doenrade Vets

Zondag 23 april 2017
14.30 uur KCC’13 1 – Amstenrade 1
Amstenrade 2 VRIJ
12.00 uur Amstenrade VR2 – MVC’19 VR1
10.30 uur Schaesberg 5 – Amstenrade 3
10.00 uur Amstenrade 4 – Alfa Sport 5
Amstenrade VR1 VRIJ

Dinsdag 25 april halve finale beker
19.30 uur Schaesberg VR1 - Amstenrade VR2

Zaterdag 29 april 2017
17.00 uur Amstenrade Vets - Rimburg vets

Zondag 30 april 2017
14.30 uur Amstenrade 1 – RKUVC 1
10.00 uur DVO 3 - Amstenrade 2
10.00 uur Amstenrade VR2 - DESM VR1
09.45 uur Schinveld 4 - Amstenrade 3
Amstenrade 4 VRIJ
Amstenrade VR1 - Gelre VR1

Zaterdag 6 mei 2017
17.00 uur Amstenrade Vets - UOW'02 Vets

Zondag 7 mei 2017
14.30 uur Abdissenbosch 1 - Amstenrade 1
12.00 uur Amstenrade 2 - Sittard 2
12.00 uur Amstenrade 3 - EHC 4
10.00 uur Amstenrade 4 - RKDFC 3
14.30 uur Bekkerveld VR1 - Amstenrade VR1
11.30 uur Baarlo VR1 - Amstenrade VR2

Zaterdag 13 mei 2017
17.00 uur Amstenrade Vets - Havert Vets

Zondag 14 mei 2017
14.30 uur Amstenrade 1 - Havantia 1
Amstenrade 2 VRIJ
12.00 uur Amstenrade 4 - EHC 3
10.00 uur De Leeuw 3 - Amstenrade 3
Amstenrade VR1 VRIJ
10.00 uur Amstenrade VR2 - SHH VR1

Zaterdag 20 mei 2017
17.00 uur Schinveld Vets - Amstenrade Vets

Zondag 21 mei 2017 Inhaal
12.00 uur Amstenrade VR2 - Heksenberg VR1

Zaterdag 27 mei 2017
17.00 uur Amstenrade vets - Fortuna Vets

Zondag 28 mei 2017 Inhaal
09.45 uur Amstenrade 3 – Sporting Heerlen 6
12.00 uur Brunssum VR1 - Amstenrade VR2

Zaterdag 3 juni 2017
16.00 uur RKTSV Vets - Amstenrade Vets